Шампанское Extra Brut Gosset белое 0.75 л

2100 ₴
В наличии
Код товара:
98557
Оценка покупателей
Оставить отзыв
Характеристики
Описание
Отзывы
Информация о доставке
Код товара: 98557
Категория Шампанское
Объем 0.75 л
Сорт винограда Пино Менье , Пино Нуар (Пино Неро) , Шардоне
Бренд Gosset
Страна Франция
Цвет белое
Зона производства Шампань
Доставка
  • В отделения Новой Почты
  • Адресная доставка Новой Почтой
  • Самовывоз из магазина в Одессе и Киеве

gosset

Шампанське Gosset – це втілення елегантності, традицій і неперевершеної якості. Його багата історія, дотримання класичних методів виробництва та відданість високим стандартам роблять його вибором справжніх поціновувачів шампанського. Незалежно від події, Gosset завжди приносить нотку розкоші і вишуканості.

Найстаріший винний будинок у Шампані: Aÿ 1584

Історія родини Ґоссе почалася понад п'ять століть тому з першого офіційного родоначальника роду Жана Ґоссе (1484-1556), «лорда Аї та Марея». Витоки Будинку сягають 1584 року, коли П’єр Госсе, лорд і олдермен Аї, вирішив відкрити торговий дім вина. Шістнадцять поколінь у прямій лінії сяятимуть після нього в Аї-Шампані та увічнитимуть ноу-хау Дому, шануючи традиційне сімейне ремесло.

Більше чотирьох століть Maison Gosset увічнює вдосконалення та передачу свого ноу-хау у виробництві шампанських вин з оригінальним характером. З 1584 року П’єр Ґоссе, староста Aÿ та винороб, виробляв тихі вина, часто червоні, з урожаю власних виноградних лоз.

Унікальна пляшка

Саме в 1760 році Жан Госсе вперше використав те, що згодом стане емблемою Maison Gosset: антикварну пляшку. Ця пляшка є ексклюзивною моделлю, яка з'явилася в сімейній колекції родових пляшок. Своїм прізвиськом він зобов’язаний кольору «античного скла», наданому скляній пасті, яка використовується в його складі. Ексклюзивна модель, прикрашена етикеткою під назвою «saltoir medallion» від свого творця Альберта Госсета, унікальна в Шампані, впізнавана з першого погляду.

Неповторний стиль вина

Стиль Gosset — це чудова мінеральна свіжість у поєднанні з глибокою винністю. Унікальний стиль, що є результатом унікального методу виноробства, який зберігає оригінальну свіжість ароматів винограду, забезпечує потенціал для тривалого дозрівання вин на осадах, у підвалах, пропонуючи поціновувачам вина великої глибини: елегантні та складні за Водночас.

«У Gosset ми спочатку створюємо вино, бульбашки покращують його», - Жан-П’єра Мареньера, майстер льоху.

Оставьте свой отзыв