Каталог товарів
Акційні товари
Сорт винограду
Тінта де Торо
Зона виробництва
Торо
Тип
Блендед
Сорт винограду
Піно Нуар (Піно Неро)
Зона виробництва
Мендоза
Популярні товари
Сорт винограду
Глера
Зона виробництва
Венето
Тип
DOC, Prosecco
Сорт винограду
Мускат (Москато)
Зона виробництва
Новий Південний Уельс
Зона виробництва
Спейсайд
Тип
Односолодовий
Сорт винограду
Альбаріньйо
Зона виробництва
Ріас-Байшас
Тип
DO
Сорт винограду
Мозак, Шардоне
Зона виробництва
Ліму
Тип
AOP, Креман

Wine Story — інтернет-магазин елітного алкоголю та гастрономії в Україні

Сайт «Wine Story» – це логічне продовження Одеської мережі магазинів з продажу алкогольних напоїв та гастрономії світових брендів.

Як купити якісний алкоголь?

Його існування дає зручну можливість здійснювати покупки алкогольної продукції через Інтернет. Де б не знаходився наш клієнт: в Києві, Одесі або іншому регіоні України – ми здійснимо доставку в найкоротші терміни. У«Wine Story» завжди легко і комфортно робити покупки.

Основною перевагою«Wine Story» перед конкурентами є широкий асортимент продукції чудової якості, прямі поставки товару від виробника і, звичайно ж, демократичні ціни. Кожен клієнт зможе вибрати алкоголь до свята, важливого заходу, а також зможе купити елітний напій в подарунок. У розділі гастрономії можна замовити смачний швейцарський шоколад, якісну оливкову олію, вишуканий сир та інше.

Серед багатого асортименту продукції іноді дуже складно зробити вибір. У«Wine Story» представлені кращі світові бренди алкоголю і гастрономії. Продукцію в нашому інтернет-магазині можна сортувати по брендам, країні походження і ціною. Для полегшення пошуку необхідного товару кожен розділ має кілька категорій. Навіть найвимогливіші клієнти будуть задоволені покупкою на нашому сайті.

Кращі умови для покупки

Інтернет-магазин Wine story створює найкомфортніші умови для покупки алкоголю і гастрономії прямо зі свого будинку. Не відходячи від комп'ютера, можна здійснити замовлення всього необхідного для святкового столу: елітний алкоголь, спиртні та безалкогольні напої, бакалія, кондитерські вироби та багато іншого. Вибираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, можна бути впевненим у високій якості всіх товарів. Наші досвідчені фахівці завжди допоможуть здійснити правильний вибір.

Вибирайте продукцію на нашому сайті. Здійснюючи покупки в Wine story, Ви залишитеся задоволені.