Віскі Bain's Single Grain 0.7 л 40%

735 ₴
В наявності
Код товару:
13176
Оцінка покупців
Залишити відгук
Характеристики
Опис
Відгуки
Інформація про доставку
Bain's — унікальний південноафриканський віскі категорії single grain, особливістю якого є використання 100% зерна з ПАР, а також подвійна витримка в бочках з-під бурбону. За процес виробництва цього віскі відповідає майстер-дистилер із багаторічним досвідом Енді Уоттс, професіоналізм якого щороку підтверджується нагородами для Bain's на найпрестижніших конкурсах.
Код товару: 13176
Категорія Віскі
Об `єм 0.7 л
Бренд Bain's
Країна ПАР
Тип Зерновий , Single Grain
Міцність 40
Особливості технології Выдержка в бочках из-под бурбона в течение 3-х лет, затем виски перемещается в новые бочки из-под-бурбона на срок от 18 до 30 месяцев.
Cайт виробника https://bainswhisky.com
Опис Bain's — унікальний південноафриканський віскі категорії single grain, особливістю якого є використання 100% зерна з ПАР, а також подвійна витримка в бочках з-під бурбону. За процес виробництва цього віскі відповідає майстер-дистилер із багаторічним досвідом Енді Уоттс, професіоналізм якого щороку підтверджується нагородами для Bain's на найпрестижніших конкурсах.
Доставка
  • У відділення Нової пошти
  • Адресна доставка Новою Поштою
  • Самовивіз з магазину в Одесі та Києві

Bain's

Bain’s — уникальный южноафриканский виски категории «single grain», особенностью которого является использование 100% зерна из ЮАР, а также двойная выдержка в бочках из-под бурбона.

Уникальный виски из ЮАР

Винокурня «James Sedgwick», на которой производится виски Bain’s, была построена в 1886 году на берегу реки Берг у подножия перевала Байнсклофа в ЮАР. Южноафриканское предприятие по праву считается одним из самых красивых заводов по производству зернового виски в мире.

Bain’s уникальный южноафриканский виски категории «single grain», особенностью которого является использование 100% зерна из ЮАР, а также двойная выдержка в бочках из-под бурбона. За процесс производства этого виски отвечает мастер-дистиллер с многолетним опытом Энди Уоттс, профессионализм которого ежегодно подтверждается наградами для Bain’s на самых престижных конкурсах.

Bain’s — лучший зерновой виски в мире

Переехав в ЮАР десять лет назад, Энди Уоттс поставил себе цель создать напиток, который бы сочетал в себе мягкость ирландского и аромат американского виски. Всего за шесть лет работы Уоттс показал миру абсолютно новый стиль виски, а Bain’s получил награду «Лучший зерновой виски в мире 2018» на World Whiskeys Awards! Сам же Энди Уоттс годом позднее завоевал титул «Icon of Whisky Master Distiller/Master Blender», войдя в зал славы мастеров дистилляции.

Залиште свій відгук