Busker

«Busker» — молодий ірландський бренд віскі, який за короткий час зумів стати дуже популярним як серед широкого кола споживачів, так і серед віскі-ентузіастів. Джон Ремзі, майстер льоху «Royal Oak Distillery» так охарактеризував віскі «Busker»: «Це сучасний ірландський віскі, який спонукає вийти за рамки та лінії історії та написати нову історію. Це віскі для тих, у кого завжди є чим поділитися, ідеально підходить для тих, хто цікавиться смаками, прагне натхнення та якісний ірландський віскі, який не має аналогів».

«Royal Oak Distillery» - одна з найкрасивіших винокурень в Ірландії, а історія її створення - яскравий приклад відродження ірландського виробництва віскі.


Винокурня була заснована Бернардом і Роузмарі Уолшамі, які, будучи уродженцями цих місць і нащадками фермерів, вирішили створити в 1999 свою компанію «Hot Irishman Limited», що займається виробництвом алкогольної продукції. Особливістю виробництва засновники вирішили зробити суворе дотримання ірландських рецептур віскі XIX століття та використання якісної власної та місцевої сировини. Через кілька років після заснування винокурня була перейменована на Walsh Whiskey.

Пік популярності Royal Oak Distillery припав на 2009 рік. Сталося це після того, як вироблений на винокурні віскі «Writer's Tears» був високо оцінений у «Біблії віскі» Джима Мюррея, а також потрапив до енциклопедії Яна Букстона «101 віскі, які ти маєш спробувати раніше, ніж помреш».

У 2014 році, об'єднавшись з італійською компанією «Illva Soronno» (виробником лікеру «Disaronno»), «Walsh Whiskey» створює нову компанію «Royal» для будівництва нового винокуренного заводу. У 2016 році відбулося офіційне відкриття винокурні під ім'ям Royal Oak Distillery, де з'явилася можливість під одним дахом виробляти всі типи ірландського віскі: pot still, malt і grain whiskey.

Busker