Фрескобальді - це італійський виробник вина з багатолітньою історією виноробства, що сягає XIV століття. Сьогодні компанія належить родині Фрескобальді та виробляє широкий асортимент вин з різних регіонів Італії.

Одне з найвідоміших вин, що виробляє Фрескобальді, - це "Castello di Nipozzano Riserva" з регіону К'янті Руфіна. Це вино виготовляється з винограду Санджовезе, з невеликою кількістю інших сортів, таких як Мальвазія Нера, Колоріно та Мерло, що додаються в змішування. Воно витримується близько двох років в дубових бочках та має насичений, повний смак з нотами темних фруктів, спецій та шкіри.

Іншим популярним вином від Фрескобальді є "Pomino Benefizio" з регіону Поміно. Це вино виготовляється з винограду Шардоне та бродиться та витримується в французьких дубових бочках близько 10 місяців. Воно має яскравий, цитрусовий смак з нотами ванілі та свіжої кислотності.

Фрескобальді також виробляє різноманітні інші вина, включаючи червоні, білі та рожеві, з різних регіонів Італії, таких як Тоскана, Умбрія та Монтальчіно.

В цілому, Фрескобальді - це поважний виробник італійських вин, з фокусом на якості та традиції. Їх вина люблять винні знавці по всьому світу і часто високо оцінюють за їх складність, насиченість смаку та елегантність.