Болгері...  Сассікайя, Тіньянелло, Орнелайя... Всі вони родом з регіону Болгері. Та ці землі породили ще один шедевр – Varvara. Це перлина винного світу, ексклюзив серед ексклюзиву, плід витонченної майстерності виноробів винарні Castello Di Bolgherі, що розташована в серці відомого регіону Болгері в Тоскані, шлях до якої лежить через мальовничі кипарисові алеї. Вони беруть свій початок в кілометрі від самого Середземного моря. Це чудове місце, що зібрало навколо себе всі найважливіші складові італійського виноробства: багату історію, унікальну природну спадщину, інноваційні технології та талановитих майстрів, що займаються виробництвом найкращих вин. 
Один з найвідоміших виноробних проектів Castello di Bolgheri - це вино Varvara. Воно назване на честь баронеси Варвари, дружини графа Уголіно делла Герардеска та прабабусі графа Федеріко Зілері Даль Верме, нинішнього власника виноробні. Вона була музою для створення цього унікального вина. Вино Varvara виробляється з винограду сорту Каберне Совіньон, Мерло, Каберне Фран та Пті Вердо, які вирощують на виноградниках, розташованих недалеко від замку Castello di Bolgheri.  

Граф Федеріко Зілері даль Верме про Варвару Врангель в інтерв’ю журналу Drinks: “Про прабабусю я знаю лише, що вона жила в Україні, в селі під назвою Козацьке (нинішня Черкаська область). Варвара одружилась за коханого мого прадіда. У них були син та дві дочки. Усе доросле життя вони провели в Тоскані, в Болгері. Варвара була надзвичайно красивою, елегантною, спокійною. Це чудова історія, і мені вдвічі приємно відвідувати країну, звідки вона родом”.